Sukcesy sportowe naszych uczniów

Sezon 2020/2021

Igrzyska Szkolne Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - 1 miejsce w powiecie.

Igrzyska Szkolne Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - 3 miejsce w powiecie.

Sezon 2019/2020

Igrzyska Szkolne Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców - 2 miejsce w rejonie.

Ogólnopolski turniej piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku U-12 chłopców - 1 miejsce w powiecie i awans do finałów wojewódzkich, które się nie odbyły.

Sezon 2018/2019

Igrzyska Szkolne Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - 1 miejsce w województwie.

Ogólnopolski turniej piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku U-12 chłopców - 15 miejsce w Polsce.

Sezon 2017/2018:

Igrzyska Szkolne Dzieci w piłce nożnej chłopców - 1 miejsce w województwie.

Igrzyska Szkolne Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców - 4 miejsce w województwie.

Ogólnopolski turniej piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku U-12 chłopców - 9 miejsce w województwie.

Sezon 2016/2017

-     Igrzyska Szkolne Dzieci w piłce nożnej chłopców - 2 miejsce w województwie.

-   Ogólnopolski turniej piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku U-12 chłopców - 13 miejsce w Polsce.