Facebook create

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Tradycyjnie już, jak co roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia, odbyły się w naszej szkole jasełka. Tym razem w rolę aktorów odtwarzających historię sprzed ponad dwóch tysięcy lat wcielili się uczniowie z klas 4b,7a.Piękne kolędy zaśpiewali dla nas uczniowie z wcześniej wymienionych klas jak również z 7b,7c,8a. Przedstawienie obejrzała dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, cała społeczność uczniowska oraz ich rodzice i dziadkowie.Ostatni dzień nauki w naszej szkole w 2018 roku upłynął w świątecznej, pełnej radości atmosferze.
    Pozytywne przesłanie inscenizacji, wspaniała gra aktorska, baletowy występ oraz bożonarodzeniowa sceneria podbiły serca publiczności a najlepszą recenzją był gorący aplauz i pochwała z ust Pani Dyrektor, która podziękowała młodym wykonawcom oraz ich opiekunom za pracę włożoną w przygotowanie uczniów do występów i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Na koniec uczniowie udali się na wigilie klasowe, by wspólnie z wychowawcami podzielić się opłatkiem, złożyć życzenia i z radością oczekiwać Świąt Bożego Narodzenia…