O 8.30 wyruszyliśmy w trasę, aby aktywnie spędzić czas łącząc wyjątkową zabawę, z nauką bezpiecznego korzystania z jednośladów, a wszystko to we wspaniałej atmosferze stworzonej przez uczestników rajdu oraz w pięknym słońcu. Nasz rodzinny rajd to to promocja jednośladów i rodzinnego wypoczynku w przestrzeni publicznej naszego miasta. Na mecie wypoczęliśmy podczas rodzinnego festynu na którym czekały na nas:

1. Występy klas 1-3 w repertuarze słowno-taneczno-muzycznym.

2. Zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów.

3. Konkursy z nagrodami

4. Wręczenia upominków dla laureatów plebiscytów:

„NAUCZYCIEL ROKU - PRZYJACIEL DZIECI I MŁODZIEŻY”, „ORŁY PIĄTKI ”,

„NAJŁADNIEJSZA SALA LEKCYJNA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019”.

5. Dmuchańce oraz loteria fantowa.

6. Kawiarenka,w której można było zjeść pyszne ciasta, zapiekanki i frytki.

Najważniejszym punktem były losowania nagród dla uczestników rajdu oraz losowanie nagrody głównej jakim był rower górski.

Rajd został zorganizowany przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim - współorganizatora imprezy.

Do zobaczenia za rok:)

Dziękujemy z całego serca za zorganizowanie festynu Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Oświęcimiu oraz nauczycielom i pracownikom naszej szkoły!