Klasy 5b,6a,7a uczestniczyły w wyjeżdzie na 6 dni do Soli:) Codziennie czekały na uczniów inne atrakcje. W ciągu dnia wraz z wychowawcami uczniowie wybierali się na różne wycieczki. Były chwile na zakup pamiątek, odpoczynek i podziwianie okolicy. Wieczory wypełniały zabawy integracyjne, występy kabaretowe i karaoke przygotowane przez uczniów, dyskoteka, projekcja filmowa i beztroskie rozmowy. Panie kucharki codziennie przygotowywały mnóstwo pysznego jedzenia, które uczniowie zjadali ze smakiem. W czasie zielonej szkoły w Soli dzieci miały szanse dowiedzieć się mnóstwo rzeczy na temat historii, kultury i tradycji regionu, w którym spędzali ten czas, poznali piękną przyrodę i specyficzne gatunki flory i fauny zamieszkujące tereny Beskidu.