Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

22 czerwca wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 spotkali się na uroczystości zakończenia roku wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. W bardzo uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody wszystkim tym uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce . Wręczenie pozostałych świadectw jak zawsze miało miejsce już w klasach wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami.
Pani dyrektor podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz życzyła udanych, bezpiecznych wakacji. Nie zabrakło również podziękowań od Rady Rodziców.
Do zobaczenia we wrześniu!