W piękny, słoneczny, majowy piątek, tuż przed Dniem Dziecka, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia 25 maja odbył się kolejny już Festyn Rodzinny. Bogaty program festynu sprawił, że szkoła oraz boiska wypełniły się gośćmi. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Niecodzienną atrakcją była możliwość przejechania się motorami. Oblężenie przeżył również Orlik na którym dzieci mogły skorzystać z dmuchanych atrakcji. Nową atrakcją było również wręczenie nagród w plebiscytach zorganizowanych przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Oświęcimiu we współpracy z SU. Na scenie odbyły się pokazy talentów dzieci wokalne, teatralne, muzyczne i taneczne. Prowadzone były także zabawy ruchowe przez panie animatorki, a na koniec wszyscy uczestnicy zatańczyli taniec belgijski. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, zapiekanki i napoje. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Dziękujemy wszystkim mamom, babciom, ciociom, które upiekły przepyszne ciasta i oczywiście Wam - gościom, którzy przybyliście na nasz festyn. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie. Do zobaczenia.