Facebook create

 

 

 

A oto opinie uczniów o filmie:

Moim zdaniem film był bardzo ciekawy, a zarazem poruszający. Podobała mi się więź między rodzeństwem, nawet w czasie takiego niebezpieczeństwa i kłótni. Imponująca była dla mnie postawa Julii, która potrafiła zająć się posiłkami, siostrą i bratem, a także obronić ich przed zagrożeniem ze strony niedźwiedzi polarnych lub utopienia się w lodowatej wodzie. Nigdy nie widziałam podobnego filmu, ale wiem, że na pewno zostanie w mojej pamięci.

Emilia S. kl.VI b

Moim zdaniem film byłby nawet ciekawy, gdyby nie to, że niektóre historie nie są realne. Za to plusem jest pokazanie, jak się żyje w takich trudnych warunkach. Najbardziej zainteresowały mnie niektóre fragmenty, gdzie był pokazany piękny krajobraz i nikt nic nie mówił. To dla mnie ciekawe, ponieważ interesuję się fotografią. Ogólnie film był całkiem interesujący.

Nikola Ż. kl. VI b

Film był trudny w odbiorze. Przez młodsze rodzeństwo można wpaść w duże kłopoty. Głupota dzieci jest zrozumiała, bo każdy był mały i ten etap trwa kilka lat zanim się zacznie rozumieć niektóra rzeczy. Ja widziałem ten film drugi raz i mi się podobał.

Maks B. kl. VI b

Utwór pt. „Operacja Arktyka” porusza temat relacji w rodzinie. Przez taki film łatwiej pokazać dzieciom, jak się wobec siebie zachowywać. Moim zdaniem powinno powstawać więcej takich utworów, jak ten. Film oceniam pozytywnie.

Ignacy P. kl. VI b

Barbara Żydek, Elżbieta Szkudlarek

ŻRÓDŁO FOT.

http://i.iplsc.com/operacja-arkty…/0004JWIWEIEH6IYF-C459.png

TEKST :http://www.ofilmy.pl/tag/operacja-arktyka-zalukaj/